Astropay kart bozum işlemi kartınızın içerisinde miktarı, müşteri temsilcimize banka hesabı numara bilgilerinizi vermeniz doğrultusunda kısa sürede nakit olarak çekim yapmak demektir. Örnek vermek gerekirse: ihtiyacınız doğrultusunda güvenli bir alışveriş yaptınız ve 500$ dolarlık bir kartınız var ama alacağınız ürün 300$. Kalan 200$ bakiyenizi bozdurup nakit olarak banka hesabınıza çekme imkanınız vardır. Çekim işlemi yapılmaz ise 1 yıl içerisinde istediğiniz şekilde harcama yapabilirsiniz.

Astropay Kartınız ki Kalan Bakiyenizi Bozum işlemi

Alışverişinizi sorunsuz şekilde tamamladıktan sonra dilerseniz kalan bakiyenizi güncel kur üzerinden anında  talep edebilirsiniz. Kart Bozdurma talebinde bulunmak oldukça kolay. Müşteri temsilcilerimize canlı destek hattı üzerinden ya da firma whatsapp bilgilerimizden ulaşarak, kartınızın bozum işlemini bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz güvenlik bilgilerinizi doğruladığında, sizlerin bozum yapmak istediğiniz miktarı dakikalar içerisinde vermiş olduğunuz banka hesabınıza aktaracaktır.

astropay kart bozum

Astropay Kart Bozum Gerekenler

Alışverişinizi işleminizi tamamladıktan sonra kalan bozum işlemi yapmak isterseniz yapmanız gereken sadece bizlere whatsapp veya canlı destek hattımızdan ulaşarak bozum yapmak istediğinizi ve istediğiniz miktarı belirtmenizdir. Bu avantajlı yönüyle kredi ve banka kartlarından ayrılan ön ödemeli kart olan Astropay kart sizlere güvenli ve rahat bir alışveriş imkanı sunmayı her zaman amaçlamaktadır.

Resmi Reseller Güncel Fiyat Garantisi

Astropay güncel dolar kuru üzerinden satın alımlarınızı yapabileceğiniz Astropay satın al ile istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Taklit sitelerden veya reklamlardaki web sitelerden alışveriş yapmamanız güvenliğiniz açısından iyi bir karar olur. Bizler, sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak için uzun yıllık tecrübemiz ve Güvenle yanınızdayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızdan Astropay kartı satın almak için sitemiz üzerinden Astropay Satın Al butonuna tıklayınız. Bizler güncel kur üzerinden sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz!

  • Bizlere canlı destek ya da Whatsapp iletişim numaralarımızdan ulaşın.
  • Bozum talebinizi ve talebinizin miktarını belirtin.
  • Güvenlik prosedürlerini kısa sürede tamamlayın.(Hesap ve isim bilgileriniz.)
  • Sadece dakikalar içerisinde bozum istediğiniz miktar banka hesap numaranızda olacaktır.
  • Komisyon ve kesinti olmadan güvenli ve resmi reseller ile alışveriş için doğru yerdesiniz.

Sizlere iyi alışverişler dileriz!