Türkiye'nin En Güvenilir Astropay | Paykasa Resmi Bayisi https://www.astropayturkiye.org Fri, 14 Sep 2018 12:43:57 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.7 https://www.astropayturkiye.org/wp-content/uploads/revslider/ABDpromotions/cropped-rightarrow-32x32.png Türkiye'nin En Güvenilir Astropay | Paykasa Resmi Bayisi https://www.astropayturkiye.org 32 32 Kod Güvenliği https://www.astropayturkiye.org/genel/kod-guvenligi/.html https://www.astropayturkiye.org/genel/kod-guvenligi/.html#comments Sat, 11 Nov 2017 09:58:56 +0000 http://www.astropaybayisi.net/?p=1931 İncele ...]]> Değerli kullanıcımız, Aşağıda yazılı bilgileri dikkatlice okuyunuz. Alışverişinizin güvenilir olması ve kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmemesi için sanal alışverişinizi güven altına alacak bilgileri okumanızda yarar vardır.

 

 

 • İnternet teknolojisi geliştikçe, dolandırıcılar da yeni sistemlere uygun teknikler geliştirmektedirler. Özellikle de domain adı taklit ederek ve site tasarımlarına orijinal site ile aynı görünümü kazandırarak; kullanıcıların kişisel bilgilerini ve PİN kodlarını çalabilmektedirler.
 • Güvenli alışverişin oluşturulması için sitemiz SSL, DMCA sertifikaları ve 124 bit güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Müşterilerimizin sitemizden aldıkları PİN kodlarını kullanırken, ödeme yaptıkları sitelerin orijinal site olup olmadıklarını kontrol etmelerini öneriyoruz.
 • Bir sitenin orijinal olup olmadığını anlamak için yapmanız gereken; sitenin yapısını incelemek ve ödeme bölümünde güvenlik uygulamalarının olup olmadığını kontrol etmek olmalıdır.
 • Kopyalanmış sitelerde en bariz olarak yapılan hata; ana sayfanın orijinal site aynı olması olup diğer sayfaların doğru şekilde çalışmamasıdır. Buna dikkat ettiğinizde, sitenin gerçek olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.
 • Reseller KartA.Ş
  Güvencesiyle satın aldığınız PİN kodunu “müşteri temsilcimiz dahil olmak üzere” kimseyle paylaşmayın.
 • Dolandırıcıların sık başvurdukları yöntemlerden biri olan sahte SMS’ler konusuna dikkat ediniz. Yayıncısı hakkında bilgi sahibi olmadığınız SMS’lere itibar ederek, yönlendirilen uygulamaları indirmeyiniz.
 • Sitemiz üzerinden satın alınan PİN kodları kripto sisteminde saklı tutulmaktadır. Ancak SMS veya e-posta gönderildikten sonra otomatik olarak silinmektedir. Kullanıcıların bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.
 • Ödeme yapacağınız sitenin URL (link adresi) adresini kontrol ederek doğru adreste olduğunuzdan emin olun.
 • Herhangi bir dolandırıcılıktan şüphelendiğinizde ya da böyle bir durum ile karşılaştığınızda, en kısa sürede müşteri temsilcimizle görüşün.

Güvenli astropay alışverişi ve kullanımı için yukarıda belirtilen kullanım kurallarına dikkat etmenizi öneriyoruz.

 

]]>
https://www.astropayturkiye.org/genel/kod-guvenligi/.html/feed 5
Astropay Virus’u Temizleme Hakkında Bilgiler. https://www.astropayturkiye.org/blog/astropay-virusu-temizleme-hakkinda-bilgiler/.html https://www.astropayturkiye.org/blog/astropay-virusu-temizleme-hakkinda-bilgiler/.html#respond Sat, 11 Nov 2017 09:57:19 +0000 http://www.astropaybayisi.net/?p=1928 İncele ...]]> Değerli Astropay Kullanıcılarımız öncelikle şunu belirtmek istiyoruzki Astropay kart ile bu Virus’ün bir bağlantısı yoktur.

İnternet ortamında son zamanlar bilgisayarlara kötü casus yazılımlar bulaştırıp kullanıcıların Masaüstü bilgisayar ve Laptopları’nın ekranlarını kitleyerek veya kişiye özel dosyaları şifreleyerek kişinin özel dosyalarına erişimini engellemektedir.

 

Bu konu ile karşı karşıya kalırsanız şayet yapmanız gereken birebir Bilgisayarınıza formak atmak olacaktır , casus yazılımları bilgisayarlarınıza yerleştiren ”hacker” adlı kişiler sizden para taleb edeceklerdir ”Astropay” ile ödeme almalarının nedeni kendilerini deşifre etmekten çekiniyorlar doğal olarak ”Ön ödemeli sanal kart Astropay kart”   ile ödeme sistemine yönlendirip kendi hesap numaralarını verme’den direk sanal kartı alıyorsunuz Astropay Satıcılarından ve almış olduğunuz PİN numarasını istiyor bu doğrultuda kendisinin özel bilgileri hiçbirşekilde kullanıcı ile paylaşılmamış oluyor.

Sizden aldığı kodu Astropay bozum yapan Firmalar’dan birinde daha ucuza bozdurup ödemeyi nakite çeviriyor.

Astropay Virusu Nasıl Silebilirsiniz.

1: Öncelikle Yapmanız gerekenler bilgisayarınızı kapatıp , sonra açmak

2: kablosuz ve kablolu ağ bağlantınızı kapatacaksınız.

3: Bilgisayar açılırken elinizi F8 tuşuna basıp çekeceksiniz. Gelen ekrandan güvenli mod command promt

4: Çıkan komut satırına belirtileni RSTRUI.EXE yazacaksınız.

5: hemen sonrasında Windows kurtarma görüntüsü gelecek.

son yapmanız gereken

7: Windows yeniden kurtarma programı ile bu bu virüsten kurtulmuş olacaksınız.

Bu tip Astropay Virusu olarak adlandırılan virüslerden kendinizi ve bilgisayarlarınızı uzak tutmak için tavsiyelerimiz.

]]>
https://www.astropayturkiye.org/blog/astropay-virusu-temizleme-hakkinda-bilgiler/.html/feed 0
5 Dolar Astropay Artık satış’da https://www.astropayturkiye.org/blog/5-dolar-astropay-artik-satisda/.html https://www.astropayturkiye.org/blog/5-dolar-astropay-artik-satisda/.html#comments Sat, 11 Nov 2017 09:50:34 +0000 http://www.astropaybayisi.net/?p=1922 İncele ...]]> Siz kullanıcılarımızn istek ve dileklerini dinliyor sizlerin sorunlarını önemsiyoruz Astropay Turkiye resmi sitesi olarak!

Uzun zamandır Ekopay Firmasının daimi müşterileri tarafın’dan istenilen 5 dolar astropay satın almak istiyoruz isteklerini artık cevapsız bırakmıyoruz. Ekopay yonetimi olarak artık tarafımızca 5 dolar astropay satın alma imkanı sunuyoruz , sizde 5 dolar astropay’i ortalaması 18 20 tl arası gibi bir rakamlar ile Müşteri hizmetleri kısmın’dan online bağlanarak temin edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz , daha vazla istek ve arzularınızı bizimle paylaşabilir aynı zamanda online olarak sistemimiz üzerin’den istediğiniz kart tutarlarını astropay fiyatları kısmın’dan göz atabilir bütçenize uygun kartı satın alabilirsiniz.

]]>
https://www.astropayturkiye.org/blog/5-dolar-astropay-artik-satisda/.html/feed 2