KURUMSAL

Kurumsal Firmamız Astropay İngiltere merkezli elektronik para kartı ön ödemeli kart astropay üreticisi tarafından üretilerek dünya genelinde 25,000’e yakın ödeme gerektiren internet web sitesinde kullanılabilen Astropay, Türkiye’de de T.C kanunlarına uygun hareket eden internet sitelerinde kolay ve güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir. Kart Reseller olarak müşterilerimize sağlıklı bir şekilde hizmet sunmayı misyon edindiğimizi söyleyerek, aşağıdaki hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz.

  • Astropay kart, sanal ödemeleri kolaylaştırmak için kullanılan ön ödemeli alternatif sanal tek kullanımlık para kartıdır. Kart ile yasal olmayan (kumar, bahis, şans oyunları) yerlerde ödeme yapılması kesinlikle yasaktır. Bu yönde kullanım yapan kişilerin sorumluluğu firmamıza ait olmayıp tamamen kullanıcının kişisel sorumluluğundadır.

Bayilik başvurusunda bulunanların aşağıdaki kurallara uygun şekilde başvurmalarını önemle arz ediyoruz.

  • Başvuru yapan kişinin vergi mükellefi olması
  • T.C kanunlarına aykırı bir web sitesine sahip olmaması
  • Yasal yönlerden astropay satışı yapmak için herhangi bir engelinin olmaması.

Yukarıda belirtilen şartlara uygun bir profile sahipseniz, kişisel bilgilerinizi müşteri temsilciliğimiz ile hemen güvenilir bir şekilde kolayca paylaşın. Bilgileriniz, bir sonraki ödeme ve kart alışverişinde daha hızlı veya daha güvenli işleme ulaşmak ve kampanyaları paylaşmak adına gizli ve saklı tutulmaktadır. Astropay Turkiye.org olarak “müşteri gizliliği” konusunda hassas davrandığımızı hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi başka kişilere vermediğimizi bildirmek istiyoruz. Kişisel veriler, 3. Şahıslarla hiçbir şekilde kesinlikle paylaşılmamaktadır.kurumsal